All Products
-
StevenCHN-TOP offer very good service and the products help us a lot -
S.N. SharmaCHN-TOP machine help me to improve my imprresion for Chinese machines -
MikeBest products with best price, CHN-TOP well done!
Keywords [ cnc cutting machine ] match 309 Products.
Customizable 800W CNC Fiber Laser Cutting Machine With Rotary A Axis Table
| CNC System: | X/Y/Z High Precision Removable Worktable, Rotary A Axis |
|---|---|
| Cutting Head: | Special Custom Super Hard Material Cutting Head |
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
Cutting PCD/PCBN Work Piece Dimensions 1525 X 3050 Mm CNC Fiber Laser Cutting Machine with 1500W Power and Repeatability Accuracy ±0.02mm
| Application: | Cutting PCD/PCBN |
|---|---|
| Reduction Gears: | French MOTOREDUCER |
| Work Piece Dimensions: | 1525 X 3050 Mm |
Cooling Method Water Cooling CNC Fiber Laser Cutting Machine with French MOTOREDUCER 220V Voltage
| Cooling Method: | Water Cooling |
|---|---|
| Power Demand: | Three Phase 380V / 50Hz / 60Hz |
| Applicable Material: | Metal |
4 KW Power Precision Fiber Laser Steel Metal Cutting Machine With Automatic Laser Focus System
| Cutting Head: | Special Custom Super Hard Material Cutting Head |
|---|---|
| Laser Focus System: | Automatic (Optional) |
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
Saw Blade CNC Grinding Machine 360 Degree Division For Blade Tools
| Model No.: | ZT-90V |
|---|---|
| Brand: | CHN-TOP |
| Material: | Cast Iron |
Metal 2.0mm Thickness CNC Fiber Laser Cutting Machine Ultra Hard 380V
| Certificate: | CE, FDA |
|---|---|
| Product Name: | CNC Fibre Laser Ultra Hard Material Cutter With Competitive Price |
| Laser Source: | Fiber |
CCD Monitor CNC Fiber Laser Cutting Machine 6000W For Hard Alloy
| Application: | Laser Cutting |
|---|---|
| Packaging Details: | Wooden case |
| Delivery Time: | 5-8days |
PCBN CNC Fiber Laser Cutting Machine
| Application: | Laser Cutting |
|---|---|
| Applicable Material:: | Metal, Crystal, PCD/PCBN |
| Graphic Format Supported: | AI, PLT, DXF, BMP, Dst, Dwg |
380V CNC Fiber Laser Cutting Machine Multiaxis With High Resolution Sensor
| Application: | Laser Cutting |
|---|---|
| Packaging Details: | Wooden case |
| Delivery Time: | 5-8days |
6KW PCBN CNC Fiber Laser Cutting Machine High Precision For Hard Material
| Application: | Laser Cutting |
|---|---|
| Applicable Material:: | Metal, Crystal, PCD/PCBN |
| Graphic Format Supported: | AI, PLT, DXF, BMP, Dst, Dwg |

