All Products
-
StevenCHN-TOP offer very good service and the products help us a lot -
S.N. SharmaCHN-TOP machine help me to improve my imprresion for Chinese machines -
MikeBest products with best price, CHN-TOP well done!
Keywords [ pcd blank ] match 356 Products.
600mm/Min CNC Metal Cutting Service For Cubic Boron Nitride Cutting Tools
| Laser Type: | Fiber |
|---|---|
| Material: | PCD/PCBN |
| Cutting Equipment: | ZT-JGQG6SE |
Customized CNC Metal Cutting Service 2D Shape For Hard Materials
| Laser Type: | Fiber |
|---|---|
| Material: | PCD/PCBN |
| Cutting Equipment: | ZT-JGQG6SE |
CNC Metal Cutting Service For PCBN Tools
| Laser Type: | Fiber |
|---|---|
| Material: | PCD/PCBN |
| Cutting Equipment: | ZT-JGQG6SE |
Table Travel 200*200*60mm Fiber Laser Engraving Machine with Air Cooling System and Non-Consumable
| Cooling System: | Air Cooling |
|---|---|
| Min Liner Width: | 0.01mm |
| Applicable Material: | Metal, Stone, Wood |
Air Cooling Engraving Machine 0-30mm Focus Adjusting Range for Precise Engraving Needs
| Interface: | USB |
|---|---|
| Cooling Method: | Air Cooling |
| Power Supply: | AC 220V/50Hz |
Stripping Wire 110×110mm and Focus Adjusting Range 0-30mm PDC Processing Machine for Customer Requirements
| Max Processing Depth: | ≤1mm |
|---|---|
| Minimum Character: | 0.15mm*0.15mm |
| Power Supply: | AC 220V/50Hz |
CNC Fiber Laser Cutting Machine Laser Turning Machine For PDC Material
| Model: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Fiber Type: | Fiber Laser |
| Application: | PDC Laser Turning |
Production Workshop CNC Fiber Laser Cutting Machine For PDC Material Polishing Process
| Model: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Fiber Type: | Fiber Laser |
| Application: | PDC Laser Turning |
High Resolution Laser Sensor CNC Fiber Laser Cutting Machine For PDC
| Model: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Fiber Type: | Fiber Laser |
| Application: | PDC Laser Turning |
High Temperature Vacuum Brazing Machine CE Certificated
| Product Name: | CE Certificate High Temperature Vacuum Brazing Machine |
|---|---|
| Application: | Ultra Hard Tools Welding |
| Guarranty: | 1 Year |

