All Products
-
StevenCHN-TOP offer very good service and the products help us a lot -
S.N. SharmaCHN-TOP machine help me to improve my imprresion for Chinese machines -
MikeBest products with best price, CHN-TOP well done!
Keywords [ pcd blank ] match 356 Products.
Fine Grit Daimond Cup Grinding Wheel High Removal Rates150mm For Ceramic
| Brand: | CHN-TOP |
|---|---|
| Size: | 150*40*40*10mm |
| Bond: | Vertrifed |
54mm PCBN Tools High Strength Resistance For Hard Aolly
| Name: | Polycrystalline Cubic Boron Nitride |
|---|---|
| Usage: | PCBN Tools |
| Application: | Grey Cast Iron, HSS, Nodular Cast Iron |
High Precision Engraving Machine with ±0.003mm Repeated Precision and Non-Consumable Design
| Speed: | Speed |
|---|---|
| Min Liner Width: | 0.01mm |
| Communication Interface: | USB |
LB-MF20 PDC Processing Machine 0-30mm Focus Adjusting Range for Precise and Smooth Processing
| Min Liner Width: | 0.01mm |
|---|---|
| Repeated Precision: | ±0.003mm |
| Consumable: | Non |
CE certified 6A2 Diamond Grinding Wheels For Carbide Inserts
| Blinder: | Blinder |
|---|---|
| Name: | Grinding Wheel |
| Size: | 150*40*40*10*10 |
Air Cooling 30w Fiber Laser Engraver 1064nm For Chip Breaker
| Model: | ZT-JGDK26 |
|---|---|
| Fiber Type: | Fiber Laser |
| Application: | PCD PCBN Diamond Laser Engraving |
MSDC Certification Vacuum Brazing Paste For Diamond Brazing
| Application: | PCD PCBN DIAMOND TOOLS BRAZING |
|---|---|
| Material: | PCD PCBN Diamond Tools Brazing |
| MOQ: | 100G |
15KW 380V Brazing Welding Machine Water Cooling For CVD Diamond
| Model No.: | ZT-ZKHJ180 |
|---|---|
| Brand: | CHN-TOP |
| Product Name: | Vacuum Brazing Machine |
100g No Oxidation Brazing Flux Paste For Ceramic MD ND Diamond
| Material: | PCD PCBN Diamond Tools Brazing Flux |
|---|---|
| Application: | Diamond Tool Brazing |
| Original: | USA |
Multiaxis Fiber Optic Laser Cutter
| Application: | Laser Cutting |
|---|---|
| Applicable Material:: | Metal, Crystal, PCD/PCBN |
| Graphic Format Supported: | AI, PLT, DXF, BMP, Dst, Dwg |

