All Products
-
StevenCHN-TOP offer very good service and the products help us a lot -
S.N. SharmaCHN-TOP machine help me to improve my imprresion for Chinese machines -
MikeBest products with best price, CHN-TOP well done!
Keywords [ laser cutting service ] match 318 Products.
Artificial Diamond PCD CNC Grinding Machine For Cubic Boron Nitride And Hard Alloy
| Guarranty: | 2 Years |
|---|---|
| After-sales Service: | On-line Training |
| Payment: | T/T, M/T, D/D, L/C |
PCD/PCBN CE Automatic CNC Grinder For Ultra Hard Tools Process
| Guarranty: | 2 Years |
|---|---|
| After-sales Service: | On-line Training |
| Payment: | T/T, M/T, D/D, L/C |
CE Certificated Ultra Hard PCD Grinding Machine With Marble Cross Table
| Package: | Wooden Box |
|---|---|
| Payment: | T/T, M/T, D/D, L/C |
| Application: | For PCD/PCBN Grinding |
5 Axises PCD PCBN CNC Grinder For Hard Alloy Grinding
| Package: | Wooden Box |
|---|---|
| Payment: | T/T, M/T, D/D, L/C |
| Application: | For PCD/PCBN Grinding |
High Precision PCD Grinding Machine With Heavy Duty Cast Iron Body
| Guarranty: | 2 Years |
|---|---|
| After-sales Service: | On-line Training |
| Payment: | T/T, M/T, D/D, L/C |
PDC Processing Machine With CCD Visual Location And 0.005mm/Layer Remove Efficiency
| Cooling Method: | Air Cooling |
|---|---|
| Dimension: | 1280*950*1900(L*W*H) |
| Remove Efficiency: | 0.005mm/layer |
Air Cooling Engraving Machine with 10-100kHz Frequency and Engraving Capabilities
| Laser Source: | Fiber |
|---|---|
| Remove Efficiency: | 0.005mm/layer |
| Cooling Method: | Air Cooling |
Engraving Machine 2.5kW Power Fiber Source CCD Visual Location With 1064nm Wave Length
| Output Power: | ≤100W |
|---|---|
| Overall Rated Power: | 2.5kW |
| Consumable: | Non |

